eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Pielgrzymka na Jasną Górę 2025. Humory dopisują. "Idzie nam się wspaniale" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Piesza Pielgrzymka Łomżyńska, w której jest ostrołęcka grupa "arbuzowa" czerwono-zielona, zmierza na Jasną Górę. Pątnicy idą już od tygodnia, ale humory im dopisują.

Pielgrzymi opuścili dziś Grzegorzewice i udali się w drogę do Wyśmierzyc. Oczywiście w wyśmienitych humorach.

- Podoba mi się tu! - mówiła jedna z najmłodszych uczestniczek pielgrzymki. - Wszystko jest super, jesteśmy szczęśliwi - dodała jej starsza koleżanka, czy też - jak się mówi na pielgrzymce - siostra.

"Idzie nam się wspaniale, dziękujemy za modlitwę" - dodał kolejny z pielgrzymów.

Nic dodać, nic ująć. Siódmy dzień pielgrzymki się kończy, a ósmego dnia - w piątek - trasa Wyśmierzyce - Kostrzyń - Kłudno - Klwów - Las za Drążnem - Zychorzyn.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×