2020-03-12T11:05:58+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pijany agresor groził swoim rodzicom! To dopiero początek jego kłopotów

REKLAMA
zdjecie 4128
REKLAMA
0
0
2

Zarzut znęcania się postawiony zostanie 35-letniemu mieszkańcowi Ostrołęki, który wczoraj urządził karczemną awanturę domową i groził swoim rodzicom. Wezwali oni policję, a ta przewiozła agresora do aresztu. To dopiero początek jego kłopotów.

Wczoraj o godzinie 18:50 dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o interwencji związanej z przemocą domową. Według osoby zgłaszającej pijany i agresywny mężczyzna wszczął awanturę domową podczas której groził swoim rodzicom. Mężczyzna miał być agresywny i chciał zniszczyć wyposażenie domu.

Na miejscu już po chwili byli policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Mężczyzna był agresywny i wulgarny, a jego przestraszeni rodzice powiedzieli, że boją się o swoje życie, ponieważ nie wiedzą do jakiego momentu ich syn w napadzie furii może się posunąć. Na miejscu oprócz osób zgłaszających policjanci zastali 35 - letniego mieszkańca Ostrołęki, który znajdował się pod silnym wpływem alkoholu.
 
Ponadto 35 - latek był bardzo pobudzony i zachowywał się agresywnie. W związku z realnym zagrożeniem życia i zdrowia członków rodziny ostrołęczanin został z obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie. Niebawem w tej sprawie agresorowi przedstawiony zostanie zarzut dotyczący znęcania.
 
Dalsze czynności pod nadzorem Prokuratora prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo - śledczego.
 
- Nie bądźmy obojętni na tego rodzaju problem społeczny. Jeden telefon może przerwać dramat, który trwa w danej rodzinie od wielu lat. Każda rodzina zagrożona przemocą domowa pozostaje od momentu ujawnienia tego faktu w zakresie zainteresowania dzielnicowego, który jest zobowiązany do regularnego odwiedzania rodziny i w razie potrzeby stałej współpracy z pozapolicyjnymi instytucjami pomocowymi - informuje podkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×