zdjecie 4921
zdjecie 4921
2019-01-11T10:44:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

PILNE! Ocalmy życie 8-letniej Diany z Ostrołęki. Trwa zbiórka na operację guza mózgu!

REKLAMA
fot. siepomaga.pl
REKLAMA
4
0
18

Przy tej historii nie da się przejść obojętnie. Ośmioletnia Diana Żebrowska z Ostrołęki potrzebuje naszej pomocy. Jedynym ratunkiem w walce z guzem mózgu jest kosztowna operacja w Niemczech. Łącznie potrzeba ponad 172 tysiące złotych, zebrano już ponad 10 tysięcy. DO DZIEŁA!

Historia Diany jest wręcz nieprawdopodobna. Zaczęło się od problemów z chodzeniem...

- Moja córeczka umiera na moich oczach, a ja nie mogę nic zrobić. Jedyne, na co pozwala matce ta straszna choroba to położyć ją do snu, pocałować w czoło i czekać, licząc, że choroba da nam kolejny dzień. Nie ma siły, która miłość matki zamieni na zdrowie jej dziecka i nie ma siły, która uspokoi serce matki, kiedy jej dziecko cierpi. Ja nie spocznę, dopóki nie stanę w drzwiach każdego człowieka na świecie, który będzie umiał pomóc mojej córeczce - pisze mama Diany w opisie zbiórki na SiePomaga.pl.

U Dianki wykryto guza mózgu. Operacja w Centrum Zdrowia Dziecka nie pozwoliła jednak na wycięcie całego guza. Nastąpiło wiele powikłań, między innymi infekcja płynu mózgowo-rdzeniowego. Resztkę guza w pniu mózgu próbowano leczyć chemioterapią. Zmniejszył się on w trakcie leczenia, lecz w październiku 2018 roku rodzice Diany usłyszeli szokującą diagnozę. Guz powiększył się znacznie. Ale jest jeszcze nadzieja, a jest nią operacja w Niemczech.

- Wiele dzieci na tym etapie nie ma już żadnej szansy, a diagnoza brzmi – nieoperacyjny guz mózgu. My mamy jeszcze jedno wyjście, a Diana ma ostatnią możliwość. Musimy tam jechać i oddać dziecko w ręce doktora, który widzi jeszcze nadzieję i nie spisał Diany na straty. Z Wami nam się uda! Sami możemy jedynie patrzeć na cierpienie i czekać na najgorsze, a na to żaden rodzic nie jest gotowy - piszą rodzice.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZENIEŚĆ SIĘ DO ZBIÓRKI DLA DIANKI NA SIEPOMAGA.PL

Wielokrotnie nasi czytelnicy pokazali, że mają wielkie serca. Prosimy Was o to po raz kolejny. Brakuje jeszcze sporo (bo ponad 160 tys. zł), ale wierzymy, że się uda. Nie pozostańmy obojętni.

Historię Diany przeczytacie też na stronie fundacji Kawałek Nieba.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×