2017-05-30T13:46:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Powiat ostrołecki,

Placówka Terenowa KRUS w Myszyńcu podsumowała konkurs „Bezpiecznie na Wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
30 maja, o godz. 10.00 w Placówce Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego KRUS w Myszyńcu odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom etapu placówkowego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na Wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!”.

Zgromadzonym uczniom i ich nauczycielom za zaangażowanie i popularyzowanie zasad bezpieczeństwa na wsi podziękował oraz wręczył nagrody z ramienia organizatora Kierownik PT KRUS Myszyniec - Tomasz Posmyk. Organizatorem konkursu jest Oddział Regionalny KRUS w Warszawie, a jednym ze współorganizatorów Starostwo Powiatowe w Ostrołęce. W imieniu Starosty gratulacje oraz nagrody wręczyła Pani Mariola Gorzoch.

Głównym celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, oraz popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. W konkursie plastycznym na terenie działania PT KRUS w Myszyńcu udział wzięło 98 uczniów z 14 szkół podstawowych. Komisja konkursowa dokonała oceny prac uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:

grupa I (klasy 0-3) i grupa II (klasy 4-6):

W grupie I (klasy 0-3):
I miejsce – Antoni Jędrzejczyk, kl. I, Szkoła Podstawowa w Czarni,
II miejsce – Florian Śniadach, kl. O, Szkoła Podstawowa w Wykrocie,
III miejsce – Katarzyna Mysiorska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Krysiakach,
Wyróżnienie – Martyna Szydłowska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Białusnym Lasku.

W grupie II (klasy 4-6):
I miejsce – Szymon Krysiak, kl. V, Szkoła Podstawowa w Zalasiu,
II miejsce – Wiktoria Krzynowek, kl. V, Szkoła Podstawowa w Łączkach,
III miejsce – Nikodem Ejzak, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Czarni,
Wyróżnienie – Marcin Granecki, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Białusnym Lasku.

Jak powiedział Pan Marcin Złotorawski Specjalista w PT KRUS Myszyniec, komisja konkursowa oceniła zgodność prac z tematyką konkursową, walory estetyczne  oraz dobór techniki wykonania. Prace laureatów I miejsc etapu placówkowego PT KRUS Myszyniec zostały przekazane do oceny przez Wojewódzką Komisję Konkursową obejmującą teren działania OR KRUS w Warszawie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
 28 29 30 31  1  2  3