eOstroleka.pl
Polska,

Plecak 17-latka, a w nim... 7 tysięcy porcji amfetaminy (zobacz wideo)

REKLAMA
zdjecie 6140
zdjecie 6140
REKLAMA
zdjecie 6140
zdjecie 6140
Posłuchaj
Sosnowieccy policjanci zatrzymali 17-latka, który miał przy sobie amfetaminę, z której można było przygotować prawie 7 tys. porcji dilerskich. Jego 17-letni kolega również trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków będą mogli trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Sosnowieccy policjanci kryminalni z komisariatu trzeciego trafili do jednego z bloków w dzielnicy Zagórze. Kiedy weszli na klatkę zobaczyli młodych mężczyzn, którzy na ich widok bardzo się zdenerwowali. Okazało się, że nie bez powodu. W rękach jednego z nich znajdowały się woreczki z białym proszkiem. Zabezpieczony przy nim plecak zawierał kolejne woreczki foliowe z pokaźną ilością białego proszku, który okazał się amfetaminą. Z zabezpieczonego przez policjantów narkotyku można było przygotować prawie 7 tys. „działek” dilerskich.

Obaj 17-letni mieszkańcy Sosnowca trafili do policyjnego aresztu. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i tymczasowo aresztował ich na 3 miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków może im grozić nawet 10 lat więzienia.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28 dk29  30
×