eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Pod naporem wiatru runęła stodoła w Damiętach [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9744
zdjecie 9744
REKLAMA

Sporo pracy w związku z gwałtowną nawałnicą mają obecnie strażacy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Silny wiatr połamał drzewa, które tarasują lokalne drogi. W miejscowości Damięty pod naporem silnego wiatru runęła drewniana stodoła.

W piątkowe popołudnie przez region ostrołęcki przetoczyła się gwałtowna nawałnica. Silne podmuchy wiatru osiągające w porywach około 90 km/h powodowały liczne szkody i utrudnienia. Uszkodzone drzewa, tarasujące lokalne drogi usuwają obecnie strażacy z PSP i jednostek OSP.

Do jednego z poważniejszych zdarzeń doszło w miejscowości Damięty (gmina Goworowo), gdzie pod naporem wiatru runęła drewniana stodoła. Szczęśliwie w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

Strażacy uczestniczący w usuwaniu skutków krótkotrwałej lecz intensywnej nawałnicy wciąż dysponowani są do kolejnych zgłoszeń.

 

fot. OSP Goworowofot. OSP Goworowo

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×