eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Podczas kontroli drogowej u kierowcy znaleziono narkotyki

REKLAMA
zdjecie 2527
zdjecie 2527
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Nerwowe zachowanie 34-latka podczas rutynowej kontroli drogowej sprawiło, że policjanci postanowili sprawdzić go dokładniej. Efekt - w portfelu kierowcy znaleziono mefedron.

W nocy z środy na czwartek w Wyszkowie na ul. Pułtuskiej policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej skodę, za której kierownicą siedział 34-latek z Wyszkowa. W trakcie wykonywania mężczyzna nerwowo się zachowywał.

Kryminalni postanowili sprawdzić jego samochód i przeprowadzili kontrolę osobistą. Tym sposobem w portfelu znaleźli narkotyki. Wstępne badanie substancji wykazało, że to mefedron. Ponieważ istniało uzasadnione podejrzenie, że 34-latek mógł prowadzić samochód pod wpływem narkotyków przeprowadzono badanie narkotesterem, które wykazało że kierował pod wpływem różnych środków odurzających. W związku z powyższym pobrano jego krew do badań laboratoryjnych.

- informuje komisarz Damian Wroczyński, rzecznik prasowy KPP w Wyszkowie.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Na podstawie zebranego na tę chwilę materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Jeżeli przeprowadzone badania przez laboratorium kryminalistyczne potwierdzą, że mieszkaniec powiatu wyszkowskiego kierował pod wpływem narkotyków, wtedy 34-latek musi dodatkowo liczyć się z dotkliwą karą finansową oraz sądowym zakazem kierowania pojazdami.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×