eOstroleka.pl
Region,

Podinsp. Paweł Antośkiewicz oficjalnie komendantem

REKLAMA
zdjecie 7679
fot. KPP Pułtuskfot. KPP Pułtusk
REKLAMA
zdjecie 7679

Przed świętami Bożego Narodzenia w Domu Polonii w Pułtusku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania podinsp. Pawła Antośkiewicza na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku. Ceremonia odbyła się z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca oraz zaproszonych gości.

- Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu, nadinsp. Waldemar Wołowiec rozkazem personalnym, powierzył stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku podinsp. Pawłowi Antośkiewiczowi, pogratulował awansu oraz życzył powodzenia w podejmowaniu samych dobrych decyzji na nowym stanowisku - poinformowała KPP w Pułtusku.

Podinsp. Paweł Antośkiewicz obejmując stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku, zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby wiedzę i zdobyte dotychczas doświadczenie jak najlepiej wykorzystać w służbie na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pułtuskiego.

Paweł Antośkiewicz przez lata pracował w ostrołęckiej policji, był też komendantem komisariatu policji w Myszyńcu. Później pracował w jednostkach policji w Pułtusku i Ostrowi Mazowieckiej na stanowisku zastępcy komendanta. Po śmierci komendanta pułtuskiej policji insp. Jarosława Olszewskiego, zdecydowano o powołaniu podinsp. Antośkiewicza na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia powołano go na stanowisko komedanta.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×