2017-12-31T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Podsumowanie 2017 roku: te artykuły eOstrołęki czytaliście najchętniej

REKLAMA
Zdjęcie główne
REKLAMA
2
0
0

Zaginięcia, śmierć, ale również niezwykłe holowanie, archiwalne nagranie z koncertu Kultu czy też wideo z nawiedzonego domu w Olszewie-Borkach - tak wygląda czołówka najchętniej czytanych newsów eOstrołęki w 2017 roku. Jeszcze raz przypomnijmy sobie te najpopularniejsze wpisy.

2017 rok był dla nas przełomowy, bowiem zmieniliśmy szatę graficzną, z której znaliście nas od lat. Strona jest teraz przystosowana do urządzeń mobilnych, dlatego z informacjami z naszego regionu możecie być na bieżąco w każdym miejscu i o każdej porze. Wiele informacji publikowaliśmy jako pierwsi, co spotkało się z pozytywnym odbiorem czytelników. Jesteście ciekawi jakie informacje były najbardziej poczytne?

Tak wygląda nasze TOP 10 w roku 2017:

10. Tak wygląda "nawiedzony dom" w Olszewie-Borkach. Dział: Powiat ostrołęcki.

Youtuber Suchy wybrał się do Olszewa-Borek, by pokazać jak wygląda słynny nawiedzony dom. Jego film zyskał popularność nie tylko w naszym serwisie, ale również na Youtube, gdzie ma już blisko 30 tysięcy wyświetleń.

9. Tragiczny wypadek w Piaseczni. Dział: Powiat ostrołęcki.

Tragiczny w skutkach wypadek podczas prac polowych w Piaseczni (gmina Kadzidło). W jego wyniku zmarł młody chłopak porażony prądem. Tę niezwykle smutną informację przekazaliśmy Wam w sierpniu.

8. Social media w polityce. Dział: Polska.

W czerwcu w dziale "Polska" analizowaliśmy jak sejmowe podmioty radzą sobie w prowadzeniu facebookowych profili. Solidny wzrost miał wtedy za sobą Kukiz'15. Informacja trafiła nawet na oficjalne konto ruchu na Facebooku.

7. Śmierć młodej lekarki. Dział: Ostrołęka.

W wieku 39 lat zmarła nagle dr Justyna Kuśmierczyk, lekarz pochodząca z Ostrołęki, ostatnio pracująca w Szpitalu Praskim w Warszawie. Ta smutna informacja zaskoczyła nas wszystkich we wrześniu.

6. Unikatowe nagranie z koncertu Kultu w latach 80. Dział: Ostrołęka.

Dotarliśmy do niezwykłego nagrania z koncertu zespołu Kult w Ostrołęce pod koniec lat 80. XX wieku. Autorem wyjątkowego filmu jest wicestarosta ostrołęcki Krzysztof Parzychowski, prywatnie kolega ze studiów lidera zespołu Kazika Staszewskiego.

5. Festyn w Łęgu Przedmiejskim. Dział: Powiat ostrołęcki.

2 lipca w Łęgu Przedmiejskim odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich. Na uczestników festynu czekało sporo atrakcji m.in. stoiska twórców ludowych, Radosny Świetlicobus, namiot policji oraz Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, nie zabrakło też pokazów zumby i tańca towarzyskiego

4. 115-lecie straży w Myszyńcu. Dział: Powiat ostrołęcki.

Uroczystości związane z jubileuszem odbyły się w niedzielę 4 czerwca. Obchody 115-lecia myszynieckiej straży rozpoczęły się od uroczystej mszy świętej, po której nastąpił przemarsz do amfiteatru RCKK w Myszyńcu. Tam odbyła się część oficjalna - przedstawiono rys historyczny straży, wręczono też medale i odznaczenia.

3. Odnalezienie ciała studenta z Olsztyna. Dział: Polska.

Mirosława poszukiwała nie tylko studencka brać z Olsztyna, ale także media w całym kraju. Informacja o odnalezieniu jego ciała na osiedlu akademickim wywołała smutek w nas wszystkich.

2. Z ziemi duńskiej do Polski. Dział: Ostrołęka.

Policjanci zatrzymujący tego pomysłowego kierowcę z Ostrołęki przecierali oczy ze zdumienia. 45-letni mężczyzna ciągnął niewielką lawetą łącznie cztery samochody. 26-metrowy samochodowy pociąg przejechał w ten sposób z Danii do Stargardu. Poinformowaliśmy o tym jako pierwsi w regionie, a później temat odbił się szerokim echem w mediach ogólnopolskich.

1. Zaginięcie Oliwii i Ewy. Dział: Region.

Dwie nastolatki z Wyszkowa zaginęły 17 października br. Udało je się odnaleźć dwa dni później w Warszawie, również dzięki czytelnikom naszego serwisu. Spisaliście się na medal: kilkanaście tysięcy odsłon, ponad 614 tysięcy (!) odsłon. Jedną z misji mediów masowego przekazu powinna być też pomoc w takich sytuacjach, dlatego nie raz publikowaliśmy prośby o przekazywanie dalej informacji. W tym przypadku wszyscy wykonaliśmy dobrą robotę.

Dziękujemy za zaufanie w 2017 roku i zapraszamy do nas w Nowym Roku! eOstrołęka to Twoje wirtualne miasto!

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×