eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Policja odholowała pozostawiony na parkingu samochód z włączonym silnikiem

REKLAMA
zdjecie 2143
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Zostawił na parkingu samochód z włączonym silnikiem. Policjanci nie mieli litości - auto zostało odholowane na parking, a kierowca ma teraz poważne kłopoty.

Do interwencji z nietypowym finałem doszło w minioną sobotę 14 stycznia w Wyszkowie. Na jednym z parkingów w centrum miasta, kierowca pozostawił samochód z włączonym silnikiem i oddalił się. Auto było zamknięte a kierowcy nie było nigdzie w pobliżu.

Mundurowi szybko ustalili tożsamość kierowcy, którym okazał się być 26 letni mężczyzna. Jak tłumaczył się kierowca, pozostawił samochód z włączonym silnikiem ponieważ wyładowany jest produktami wymagającymi utrzymania ich w określonej temperaturze. To jednak nie koniec kłopotów 26 latka, gdyż jak się okazało podczas dalszej kontroli, kierowca ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Samochód został odholowany na policyjny parking a o dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd.

- informuje mł. asp. Wioleta Szymanik, rzecznik prasowy KPP w Wyszkowie.

Pamiętajmy !!!

Pozostawienie pracującego silnika podczas postoju pojazdu na obszarze zabudowanym jest wykroczeniem i kierowca może być w takim wypadku ukarany przez policjantów mandatem karnym w kwocie do 300 złotych. Przy czym przypomnieć należy, że postój, to unieruchomienie pojazdu niewynikające z warunków lub przepisów ruchu drogowego, trwające dłużej niż 1 minutę.

 

Więcej o: Wyszków, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×