eOstroleka.pl
Region,

Policja: podinsp. Paweł Antośkiewicz p.o. komendanta w Pułtusku

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
fot. KPP Ostrów Maz.fot. KPP Ostrów Maz.
REKLAMA

Związany przez lata z ostrołęcką policją podinsp. Paweł Antośkiewicz został pełniącym obowiązki komendanta Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Pożegnała go dotychczasowa jednostka, KPP Ostrów Mazowiecka, w której pełnił funkcję zastępcy komendanta.

Paweł Antośkiewicz przez lata pracował w ostrołęckiej policji, był też komendantem komisariatu policji w Myszyńcu. Później pracował w jednostkach policji w Pułtusku i Ostrowi Mazowieckiej na stanowisku zastępcy komendanta. Po śmierci komendanta pułtuskiej policji insp. Jarosława Olszewskiego, zdecydowano o powołaniu podinsp. Antośkiewicza na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta.

W KPP Ostrów Maz. odbyła się uroczystość pożegnania zastępcy komendanta.

- Po odczytaniu rozkazu KWP zs. w Radomiu podinsp. Pawła Antośkiewicza pożegnali zaproszeni goście z Komendantem mł.insp Krzysztofem Szymańskim na czele dziękując za ponad 2 letnią współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu ostrowskiego. Podinsp. Paweł Antośkiewicz swoje pożegnanie z policjantami i pracownikami ostrowskiej komendy rozpoczął od oddania honoru sztandarowi, następnie podziękował zaproszonym gościom, kadrze i pracownikom ostrowskiej komendy za 2 lata i 4 miesiące wspólnej pracy - relacjonuje mł.asp Marzena Laczkowska z ostrowskiej policji.

fot. KPP Ostrów Maz.fot. KPP Ostrów Maz.
fot. KPP Ostrów Maz.fot. KPP Ostrów Maz.
fot. KPP Ostrów Maz.fot. KPP Ostrów Maz.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×