eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Policja z Ostrołęki gromiła tzw. “blokersów”. Ukarano kilkanaście osób

REKLAMA
zdjecie 6509
zdjecie 6509
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W wyniku policyjnej akcji “Blokersi” kilkanaście osób ukaranych zostało za zakłócanie spokoju i spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych.

W trakcie swoich działań policjanci skoncentrowali się na kontroli rejonów klatek bloków, barów oraz parku miejskiego. Sprawdzali również znajdujące się na terenie miasta miejsca, gdzie gromadzą się osoby spożywające alkohol, zakłócające spokój i porządek, m.in. rejony sklepów spożywczych oraz skwery.

Podczas działań mundurowi legitymowali, sprawdzali bagaże oraz kontrolowali samochody pod kątem przewożenia przez kierowców środków odurzających. W wyniku przeprowadzonych działań biorący w nich udział policjanci wylegitymowali kilkadziesiąt osób i przeprowadzili kilkanaście interwencji. W wyniku przeprowadzonych działań biorący w nich udział policjanci wylegitymowali 44 osoby i przeprowadzili kilkanaście interwencji. W trakcie działań mundurowi ujawnili 14 osób, które spożywały alkohol w miejscach niedozwolonych, m.in. przed klatkami bloków zakłócając w ten sposób odpoczynek nocny mieszkańców. Osoby te zostały ukarane mandatami karnymi. Zapowiadamy, że w trosce o spokój naszych mieszkańców podobne działania będą kontynuowane. Apelujemy do młodzieży i dorosłych o “świętowanie” weekendu w taki sposób, aby nie przeszkadzać innym.

informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
×