zdjecie 9440
zdjecie 9440
zdjecie 9440
2020-12-24T08:40:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Policjanci – dzieciom policjantów” – dziś rusza sprzedaż kalendarza charytatywnego

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
2
0

Dziś ruszyła sprzedaż kalendarza charytatywnego przygotowanego przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na wsparcie rodzin policjantek i policjantów pełniących służbę w ostrołęckiej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore.


Akcja „Policjanci – dzieciom policjantów” realizowana była przez kilka ostatnich tygodni. Mimo, że powstawała w ekspresowym tempie jej efektem jest kalendarz z profesjonalnie wykonanymi  zdjęciami z udziałem ostrołęckich policjantów.

Policjanci z Ostrołęki od wielu lat wspierają i sami organizują różnego rodzaju akcję charytatywne. W tym roku postanowili wydać kalendarz, który będzie przedstawiał  policyjną służbę i będzie wspierał rodziny koleżanek i kolegów – policjantek i policjantów - pełniących służbę w naszej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore. Pomysł na taką właśnie formę działań charytatywnych zrodził się w głowach policjantów z ostrołęckiego wydziału prewencji, specjalnie w tym celu został stworzony i zarejestrowany w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji komitet społeczny „Policjanci – dzieciom policjantów”, którego podstawowym zadaniem jest koordynowanie zbiórki pieniędzy.
- mówi podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W kalendarzu znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych zdjęć, które pokazują pracę policjantów w poszczególnych komórkach organizacyjnych ostrołęckiej komendy oraz ich dzieci. Są tam zdjęcia wykonane, m.in. na policyjnej strzelnicy, znajdziemy tam też zdjęcia z policyjną maskotką komisarzem Kurpikiem oraz policyjnymi czworonogami.

Dystrybucja kalendarzy jest zorganizowana w taki sposób, aby każda osoba, która będzie chciała wesprzeć tą inicjatywę mogła to zrobić. Kalendarz, który będzie przekazywany w formie podziękowania za okazane dla dzieci wsparcie, można otrzymać w ostrołęckiej komendzie. Kalendarz można także otrzymać w drodze wysyłkowej.

Kalendarz został wydany w ilości 1000 sztuk. W przypadku dużego zainteresowania jest możliwość zwiększenie tej ilości w ramach potrzeb.

Podziękowaniem za każdą przekazaną wpłatę będzie kalendarz, który powstał dzięki wsparciu niezawodnych sponsorów i partnerów:
- Jakub Subczyński „Supelek Fotografia”,
- „ErgoHestia Ubezpieczenia Sikorscy S.C.”,
- Stanisław Kubeł Starosta Ostrołęcki,
- Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęka,
- „Oscar” dealer samochodów osobowych i dostawczych,
- „Hexan” Agencja Reklamy,
- Edyta Zajkowska „Zakład Fryzjerski”,
- Monika Antczak - makijaż.

Zebrane środki zostaną przekazane rodzinom na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji ich dzieci. Zamieszczone zdjęcia w kalendarzu powstały podczas sesji fotograficznej w dniach 21 – 22 listopada 2020 roku na terenie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zamówienia na kalendarz charytatywny można składać telefonicznie pod numerem telefonu 47 704 14 89, bądź też mailowo pod adresem: nieletni.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl

REKLAMA
zdjecie 9440

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×