eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Polonezem i uroczystym balem zakończyli “podstawówkę” [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Tegoroczni absolwenci “szóstki” pożegnali się ze swoją szkołą uroczystym balem. Zabawę - jak na prawdziwy bal przystało rozpoczęto od wspólnego poloneza.

Uczniowie ósmych klas ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce zaprosili nas dziś na swój pierwszy uroczysty bal. Wspólną zabawą po raz ostatni w takim składzie żegnali się ze swoją szkołą, w której spędzili osiem, niezwykle ważnych lat swojego życia.

Uroczysty bal rozpoczęli układem najpopularniejszego balowego tańca - polonezem, do którego przygotowywali się przez ostatnie tygodnie.

Absolwentów żegnała dyrektor szkoły życząc im udanej zabawy, pasma niekończących się sukcesów podczas nauki w szkołach średnich, dostania się do wymarzonej szkoły.

Bal odbył się w pięknie udekorowanej szkolnej sali gimnastycznej.

 

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21  22 dk23 dk24 dk25
dk26  27 dk28  29  30 dk31  1
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×