Kolejny raz poseł Mariusz Popielarz z Ostrołęki ostro wypowiada się o prezydencie Karolu Nawrockim. Tym razem powiązał głowę państwa ze sprawą Zbigniewa Ziobry w nagraniu zamieszczonym w sieci.
Poseł ziemi ostrołęckiej Mariusz Popielarz (KO) otwarcie krytykuje prezydenta RP Karola Nawrockiego. Wielokrotnie o jego polityce wyrażał się bardzo ostro - oskarżał głowę państwa, że "woli grać w partyjne gierki", burzę wywołał wpisem o "snusiku", a ostatnio nie szczędził krytyki prezydentowi z sejmowej mównicy, mówiąc o kryptoaktywach.
Jak się okazało, to nie koniec. Tym razem w Ostrołęce powstało nagranie, w którym poseł Popielarz powiązał prezydenta Nawrockiego z poszukiwanym przez prokuraturę posłem Zbigniewem Ziobro, obecnie przebywającym w USA.
"Przyjaciel Trumpa? Chyba tylko od załatwiania azylu dla Ziobry. Nawrocki potrafi interweniować w USA w sprawie Ziobry, który ucieka przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Szkoda, że nie potrafi równie skutecznie zabiegać o prawdziwe interesy Polski: obecność amerykańskich żołnierzy, bezpieczeństwo naszego kraju i silne relacje strategiczne z USA. Polacy potrzebują skuteczności, a nie politycznych układów dla kolegów" - powiedział Popielarz.
Post posła Popielarza wzbudził ogromne emocje - ma już ponad tysiąc reakcji, kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń i wiele komentarzy. Wśród nich także wiele wpisów od politycznych przeciwników, którzy - delikatnie mówiąc - z posłem się nie zgadzają. Wiele wpisów w tym zakresie do cytowania się nie nadaje. Choć są oczywiście również wpisy zwolenników KO, zgadzających się z przekazem posła z Ostrołęki.
Wasze opinie
STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
~Patriota, 21:16 18-05-2026, 77%
Karol Nawrocki to wspaniały prezydent.
~Maxi, 23:09 18-05-2026, 100%
@~Patriota
Pierogarz - pomponiarz,festyniarz ,selfsta wszędzie, seniorzy bo myśli że na POkemna zagłosują, kola gospodyn wiejskich wszelakiej maści ,1 i ostatnia kadencja .
PAMIĘTAJCIE rodacy!!
Polityka to nie wygłupy l.
Lepie, j żeby wasz prezydent,dał komuś w ryj,niż dal komuś dopy
😝
~dd, 21:25 18-05-2026, 85%
Nie ma się czym podniecać. To teatr polityczny dla naiwnych, mający przykryć poważne tematy, takie jak zapaść służby zdrowia, niewyobrażalne zadłużenie, poddaństwo Niemcom, bolszewickie łamanie elementarnych zasad prawnych, demografia, drożyzna, przestępczość imigrantów, zapaść energetyki, totalna degeneracja moralna w postaci pedofilii i zoofilii w partii. Żałosne że nasi właśni ostrołęccy sąsiedzi wybrali człowieka, który to wszystko kryje, a jednocześnie brzydzi się CPK.
~Gość, 21:36 18-05-2026, 13%
Głosy do tej pory nie są policzone.
~Fifi, 21:59 18-05-2026, 93%
@~Gość
Rozumu u cb sie chyba nie dopatrzyli
~tępiciel lemingów, 01:15 19-05-2026, 100%
@~Gość
Po ponownym policzeniu głosów okazało się, że Trzaskowski ma za mało, żeby zostać prezydentem.
~G5, 21:40 18-05-2026, 90%
No jak można POglosy policzyć.
~Baczność ćwoku, 21:48 18-05-2026, 88%
Dla ciebie to Pan Nawrocki ekspercie pierogowy
~Babcia Tekla, 21:50 18-05-2026, 90%
Panie Popielarz! Małe, lecz istotne sprostowanie: Zbigniew Ziobro nie ucieka, jak raczył pan naPiSać, "przed polskim", lecz przed żulkowym wymiarem sprawiedliwości!
~Kultura musi byc, 22:09 18-05-2026, 84%
Pan Prezydent Karol Nawrocki dla Ostrołęckiego Posła z dogrywki......
~Kuń w zalotach, 22:23 18-05-2026, 12%
Ogólnie rzecz biorąc to niektórzy lubią przaśnych cepów. Ale jak widziałem jak dzisiaj wyrywała się premier Meloni to było mi wstyd. Po prostu prostak. Nieokrzesany jak pijany żołdak.
~tępiciel lemingów, 01:16 19-05-2026, 100%
@~Kuń w zalotach
Jak premier Tusk witał Putina 16 lat temu.
~Senenty, 22:57 18-05-2026, 10%
A kto to.jest Nawrocky to orangutan Trumpha. Nie jestem miłośnikiem Popielarza ale tutaj chłop ma rację.
~tępiciel lemingów, 00:25 19-05-2026, 100%
Rząd Tuska potrafi interweniować w USA w sprawie Ziobry, który ucieka przed tuskowym wymiarem sprawiedliwości. Szkoda, że nie potrafi równie skutecznie zabiegać o prawdziwe interesy Polski: obecność amerykańskich żołnierzy, bezpieczeństwo naszego kraju i silne relacje strategiczne z USA. Polacy potrzebują skuteczności, a nie politycznych układów dla kolegów" -
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.