eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Poseł Mariusz Popielarz z podziękowaniami od władz miasta. "Deklaruję współpracę!" [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2143
REKLAMA

Poseł na Sejm RP Mariusz Popielarz otrzymał podziękowania od władz miasta za wieloletnią współpracę w samorządzie. "Niezależnie od miejsca, chcę nadal czynić wiele dobrego dla miasta i regionu" - zadeklarował.

Wieloletni miejski radny Mariusz Popielarz pożegnał się niedawno z funkcją radnego i wiceprzewodniczącego rady miasta, obejmując mandat posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Dziś pojawił się na nadzwyczajnej sesji rady miasta, już w nowej roli. I otrzymał podziękowania!

- Chciałbym panu serdecznie podziękować za dobrą współpracę, dzięki której udało się dokonać wielu pozytywnych rzeczy dla Ostrołęki - powiedział przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki. Dodał, że Mariusz Popielarz wielokrotnie zabiegał o dofinansowanie z samorządu Mazowsza dla ważnych dla Ostrołęki projektów.

"Panie pośle, na pana barkach spoczywa jeszcze większa odpowiedzialność. Proszę pamiętać o naszym mieście, liczymy na dobrą współpracę" - powiedział Zarzycki.

Głos zabrał też ostrołęcki poseł, dziękując za lata współpracy. "To praca, która dawała satysfakcję, ale można się było wiele nauczyć" - zauważył, dodając, że Sejm to również miejsce, z którego będzie mógł pracować dla Ostrołęki.

"Niezależnie od miejsca, chcę nadal czynić wiele dobrego dla miasta i regionu. Deklaruję współpracę!" - powiedział Popielarz.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×