2019-10-29T14:20:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Poważne utrudnienia dla kierowców w Ostrołęce. Uważajcie na Witosa i Traugutta, omijajcie Ostrowską!

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
2
17

Kierowcy poruszający się dziś po ulicach Ostrołęki nie mają łatwo. Problemy występują na skrzyżowaniu ulic Witosa i Traugutta. Nieprzejezdna jest też ulica Ostrowska. Cały ruch odbywa się osiedlową ulicą Wypychy.

We wtorek w godzinach porannych firma wykonująca prace na ulicy Ostrowskiej zamknęła odcinek jezdni między ulicami Kaczyńską i Żołnierzy Armii Krajowej. Na rondzie u zbiegu ulic Przemysłowej, Ostrowskiej i wspomnianej Żołnierzy AK kierowcy mogą skręcić w prawo lub zawrócić.

Do południa brakowało oznakowania informującego o objazdach, stąd duży chaos i dezorientacja wśród kierowców. Cały ruch – również ciężarówek i autobusów komunikacji miejskiej – odbywa się teraz objazdem biegnącym ulicami Kaczyńską, Wypychy i Żołnierzy AK. Na osiedlowej ulicy Wypychy zdemontowano dziś rano wszystkie progi zwalniające.

zdjecie

O utrudnieniach nie informuje na swojej stronie internetowej Urząd Miasta – nie wiadomo z jakiego powodu wyłączony jest odcinek ulicy Ostrowskiej i jak długo kierowcy będą kierowani na objazdy.

Z poważnymi utrudnieniami liczyć też muszą się kierowcy jadący ulicą Traugutta w kierunku osiedla Wojciechowice. Na skrzyżowaniu ulic Witosa, Traugutta i Podchorążych wyłączona jest sygnalizacja świetlna. Spowodowane jest to pracami modernizacyjnymi polegającymi na wymianie okablowania. Z informacji władz miasta wynika, że prace potrwać mają do 31 października.

„Wykonawca prac wystąpił do policji z prośbą o wsparcie w ręcznym sterowaniu ruchem w godzinach największego ruchu.” - czytamy w komunikacie dla mieszkańców opublikowanym na stronie internetowej UM.

Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem na tym skrzyżowaniu doszło do poważnego wypadku – jedno z aut wpadło na uliczną latarnię i zniszczyło sygnalizator.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 31  1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×