eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Powiat ostrołęcki: Kompletnie pijany spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 7237
Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, kierując renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciągnik, a następnie uciekła z miejsca zdarzenia.

- Wczoraj po godzinie 19:00 policjanci ostrołęckiej drogówki udali się do Łątczyna na miejsce kolizji. Według wstępnych ustaleń policjantów w zdarzeniu udział brały dwa pojazdy. Kierujący Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciągnik. Kierowca samochodu osobowego oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policjantów. Szybko jednak ustalono właściciela auta. Policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania. Tu zastano kierowcę, który zamykał samochód. Poddano go kontroli na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik przekroczył 3,5 promila. Auto posiadało uszkodzenia po kolizyjne. Kierowca przyznał się do udziału w kolizji. - informuje asp. Sylwester Marczak rzecznik KMP w Ostrołęce.

Postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci z Czerwina.      
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×