eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pożar przy Sikorskiego! Citroen stanął w płomieniach! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Do pożaru samochodu osobowego doszło we wtorek po godz. 15.30 przy ulicy Sikorskiego w Ostrołęce. Mimo, że strażacy przybyli błyskawicznie, auto uległo spaleniu.

O pożarze samochodu osobowego strażacy zostali zaalarmowani we wtorek 10 lutego tuż po godzinie 15:30. Przy Sikorskiego, na osiedlu Centrum, płonął osobowy Citroen. Ogień szybko się rozprzestrzeniał.

Na miejscu pojawili się strażacy, którzy szybko opanowali ogień, podając prądy wody na płonący pojazd. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał - osoba kierująca pojazdem zdążyła go w porę opuścić. Jedyne straty to auto, które do użytku nadawać się już nie będzie.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy niezawodnemu czytelnikowi Piotrowi.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×