2019-06-21T09:29:03+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Pożegnanie goworowskich przedszkolaków

REKLAMA
fot. Urząd Gminy w Goworowie
0
0
0

W piątek, 14 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie pięciolatków z przedszkola w Goworowie.. Na początku dzieci z grupy starszaków zaprezentowały ostatni swój występ przed publicznością.

Dzieci wspólnie z wychowawcą grupy Barbarą Ostrowską, a także przy pomocy dyrektor Wiesławy Wasilewskiej i pomocy nauczyciela Agnieszki Dudziec przygotowały przedstawienie pt.„Bezpieczeństwo w sieci”, które w obecnych czasach i szeroko rozwiniętych multimediach jest bardzo ważne. Dzieci zaprezentowały rodzicom na co w szczególności należy zwracać uwagę podczas korzystania z internetu.

Następnie grupa młodsza pożegnała starszych kolegów przygotowanymi wierszami. Starszaki zaśpiewały na koniec piosenkę pt. „Hej przedszkole do widzenia” po której nie tylko nauczycielom, pracownikom ale także rodzicom i zaproszonym gościom zakręciła się łezka w oku. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, kredki, birecki, rożek obfitości i przyjaciela, którego mogą zabrać ze sobą do szkolnego plecaka. Upominki te wręczył wójt Goworowa Piotr Kosiorek, dyrektor przedszkola i wychowawca grupy.

Dyrektor podziękowała serdecznie nagradzając statuetkami dwie osoby - Milenę Brejnak i Milenę Kuśmierczyk z Rady Rodziców za aktywną współpracę z przedszkolem przez cały rok szkolny. Następnie Milena Kuśmierczyk reprezentując Radę Rodziców podziękowała dyrektor, nauczycielom i personelowi przedszkolnemu za trud i opiekę jaką włożyli w wychowanie i rozwój ich dzieci. Na zakończenie Rada Rodziców wręczyła na ręce dyrektor upominek dla przedszkola w postaci gier edukacyjnych, puzzli i zabawek.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2  3  4 5
 6  7  8  9  10  11  12
 13  14  15  16 17  18  19
 20  21  22  23  24  25  26
 27  28  29  30  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń