2018-01-22T19:00:06+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Premier Morawiecki z wizytą u ostrołęckich strażaków [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KM PSP Ostrołęka
REKLAMA
1
0
0

W piątek, 19 stycznia premier Mateusz Morawiecki odwiedził ostrołęckich strażaków. Wizyta w koszarach przy ulicy Celnej poświęcona była zagrożeniom bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu.

Przypomnijmy, w piątek, 19 stycznia premier RP Mateusz Morawiecki przyjechał do Ostrołęki gdzie spotkał się z seniorami a także kombatantami i władzami miasta. Szef rządu złożył także kwiaty pod pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego przy ulicy Kopernika. Na tym miał skończyć się program oficjalnej wizyty premiera w Ostrołęce, jednak zanim rządowa kolumna opuściła miasto, zahaczyła jeszcze o koszary straży pożarnej przy ulicy Celnej.

Tu premier Morawiecki spotkał się z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej, starszym brygadierem Jarosławem Wilgą oraz podległymi mu funkcjonariuszami. Jak wynika z relacji opublikowanej na fanpage’u ostrołęckich strażaków, wizyta premiera poświęcona była zagrożeniom w mieście i powiecie, osiągnięciom jednostki i realizacjom zadań.

„Premier Morawiecki w trakcie wizyty dziękował strażakom za codzienną służbę, zaangażowanie i gotowość do niesienie pomocy w obliczu coraz większych zagrożeń. Podczas wizytacji Jednostki Ratowniczo Gaśniczej zapoznał się ze sprzętem ratowniczym oraz rozmawiał ze strażakami pełniącymi służbę na temat ich codziennej pracy. Premier Morawiecki przypomniał, że jeszcze w tym roku w KM PSP w Ostrołęce przybędzie 6 nowych etatów co związane jest z nowymi zadaniami dla Państwowej Straży Pożarnej m.in. podczas zagrożeń radiologicznych i zdarzeń nadzwyczajnych wywołanych obecnością czynników biologicznych.” - czytamy w relacji na popularnym portalu społecznościowym.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4