eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przedszkolaki ubrały „choinkę na ludowo” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6563
zdjecie 6563
REKLAMA
zdjecie 6563
7 grudnia na dziedzińcu Handlowca. w ramach działalności Centrum Edukacji Regionalnej „Kurpik” przy Przedszkolu Miejskim nr 17 w Ostrołęce, dekorowano po raz ósmy „choinkę na ludowo”.

Na strojenie świerkowego drzewka podarowanego przez Nadleśnictwo Ostrołęka, przybyły dzieci ze wszystkich ostrołęckich przedszkoli i Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach.

Maluchy witał św. Mikołaj z koszem pełnym cukierków i workiem prezentów. Dzieci wierszem i piosenką wprowadziły zgromadzonych w magię nadchodzących świąt. Następnie przedszkolaki przystroiły choinkę własnoręcznie  wykonanymi zabawkami.

Wśród nich dostrzec można było kolorowe łańcuchy, aniołki, pawie oczka, gwiazdki i inne przepiękne kurpiowskie  ozdoby.

Świąteczne drzewko w ludowej szacie możemy podziwiać na dziedzińcu Handlowca. Dekorowanie choinki na ludowo stało się już tradycją ostrołęckiej „17” zorganizowane w tym roku przez panie Barbarę Długołęcką, Iwonę Ciecierską, Bożenę Kośka.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×