eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Przedszkolaki z Zalasia w Wielkim Konkursie Ekologicznym [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5616
fot. archiwum przedszkolafot. archiwum przedszkola
REKLAMA
zdjecie 5616

Wychowankowie Przedszkola w Zalasiu biorą udział w ogólnopolskim Wielkim Konkursie Ekologicznym nawiązującym do tematu „Zrób to sam”.

Przedszkole w Zalasiu dołączyło do grona placówek zmagających się o nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie ekologicznym organizowanym pod hasłem „Zrób to sam”. Specjalnie z tej okazji przygotowali z odpadów i różnorodnych materiałów plastycznych domek. Dzieło przedszkolaków zobaczyć można na stronie organizatora konkursu, gdzie także na wybraną przez siebie pracę można zagłosować. Na zwycięzców konkursu, ale także na głosujących czekają nagrody.

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zrób to sam!".

Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu "Zrób to sam" i być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A - przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B - przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.

Do wygrania 240 nagród dla przedszkoli i 156 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Każde przedszkole będące laureatem konkursu oprócz nagrody otrzyma dyplom wysłany pocztą, a każde przedszkole uczestniczące w konkursie specjalny dyplom do wydruku.

Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×