eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Przewróciła betonową doniczkę na jezdnię i odjechała powodując korek w centrum Ostrołęki

REKLAMA
zdjecie 3179
zdjecie 3179
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Chwila nieuwagi kierującej osobówką wystarczyła, by w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego spowodować spory korek w centrum Ostrołęki. Namierzona przez policję kobieta twierdziła, że niczego nie zauważyła.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 lipca przed godziną 16:00 na ulicy Rodziny Ulmów w centrum Ostrołęki. Obecnie jest to część objazdu remontowanej ulicy Goworowskiej, co sprawia, że w godzinach szczytu komunikacyjnego ulica ta błyskawicznie się korkuje. Wystarczy nawet drobna stłuczka i sznur samochodów blokuje okolice.

W poniedziałkowe popołudnie do powstania zatoru w tej części miasta wystarczyła kolizja, którą spowodował około 50-letnia mieszkanka Ostrołęki. Kobieta kierując autem osobowym potrąciła jedną z betonowych donic ustawionych wzdłuż pasa oddzielającego pasy jezdni. Donica upadła na środku jednej części ulicy blokując przejazd od strony ronda Dmowskiego w kierunku ronda Kuklińskiego. Po zdarzeniu kierująca odjechała.

Dzięki świadkom zdarzenia, którzy zapamiętali numer rejestracyjny pojazdu biorącego udział w kolizji, udało się ustalić dane i adres właściciela auta. Policjanci udali się pod ustalony adres. Na miejscu zastano kobietę w wieku około 45 lat i pojazd z widocznymi śladami po kolizji. Kierująca autem była trzeźwa. Przyznała, że nie zauważyła potrącenia doniczki. Została ukarana mandatem a do jej konta przypisano 6 punktów karnych.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przy usuwaniu rozbitej betonowej doniczki tarasującej jezdnię interweniowała jednostka straży pożarnej.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×