eOstroleka.pl
Region,

Przeżyli ze sobą 50 lat! "Piękny, wspólny czas"

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. FB/Marcin Grabowskifot. FB/Marcin Grabowski
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W ostatnim dniu roku w Starym Lubotyniu odbyła się uroczystość uhonorowania par, które przeżyły razem pół wieku. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP Karola Nawrockiego, odebrali zasłużeni jubilaci.

Uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego zgromadziła w ostatni dzień grudnia rodziny, przyjaciół oraz przedstawicieli lokalnych władz. Wśród gości nie zabrakło posła Marcina Grabowskiego, który osobiście złożył jubilatom najserdeczniejsze gratulacje.

31 grudnia uroczystość uczczenia 50-lecia pożycia małżeńskiego w Starym Lubotyniu. Medale nadane przez Prezydenta RP Karola Nawrockiego dla szanownych jubilatów – relacjonował poseł Grabowski. – Gratuluję wszystkim mieszkańcom pięknego wspólnego czasu. Życzę kolejnych wspaniałych lat – dodał parlamentarzysta.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to jedno z najważniejszych odznaczeń państwowych, którym uhonorowane są pary obchodzące 50. rocznicę ślubu. To wyraz uznania dla wierności, miłości i wzajemnego szacunku, które pozwoliły małżonkom przetrwać razem przez pół wieku.

Uroczystość zorganizowana została z inicjatywy wójta gminy Ireneusza Gumkowskiego oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Moniki Pruszkowskiej, którym poseł Grabowski podziękował za zaproszenie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×