eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przybywa nas w Ostrołęce i na Kurpiach

REKLAMA
zdjecie 2480
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 2480
Urząd Stanu Cywilnego w Ostrołęce wydał w ubiegłym roku dwa razy więcej aktów urodzeń, niż zgonów. Na świat w Ostrołęce przyszło też w roku 2010 więcej dzieci, niż w 2009 r.

W ostrołęckim USC sporządzono w minionym roku 1572 akty urodzenia. Ponad jedna trzecia zarejestrowanych nowonarodzonych to ostrołęczanie - przyszło ich na świat dokładnie 533.

Pozostałe dzieci, to mieszkańcy gmin powiatu ostrołęckiego. Pozytywną informacją jest fakt, że przeszło o połowę mniej (761) wystawiono aktów zgonu.

W ostrołęckim Urzędzie Stanu Cywilnego zawarto też w ubiegłym roku 500 małżeństw.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×