2018-10-04T13:18:05+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

PSL prezentuje Bodio i Krupińskiego. Zobacz WIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło swoich kandydatów na prezydenta Ostrołęki i do sejmiku województwa mazowieckiego. Na konferencji prasowej zaprezentowano Bartłomieja Bodio i Mariana Krupińskiego.

- Uważam, że to jest bardzo korzystna oferta dla mieszkańców Ostrołęki.Myślę,że kolega Bartłomiej Bodio ma niezbędne doświadczenie i wiedzę, żeby to miasto wyprowadzić z kłopotów, bo naszym zdaniem jednym z największych problemów tego miasta jest dziś komunikacja i brak kolejnej przeprawy przez Narew. Zdawaliśmy sobie już od dawna z tego sprawę i w ramach tzw. Regionalnych Inwestycji Terytorialnych zabiegaliśmy o to, żeby w ramach środków europejskich zrealizować kolejną przeprawę przez Narew. Niestety, nie udało się to do tej pory. Były zarezerwowane pieniądze dla Ostrołęki i zostały przekierowane na inne cele, ponieważ władze Ostrołęki nie przekazały formalnej myśli projektowej dla tego projektu - mówił Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

Głos zabrał też kandydat na prezydenta Ostrołęki.

- Ostrołęka przez dziesięciolecia była stolicą regionu, skupiała wokół siebie okoliczne powiaty, miasta. Trzeba budować na tym naszą przyszłość. Ostrołęka powinna zgromadzić wokół siebie wszystkich sąsiadów i wspólnie myśleć o systemie komunikacyjnym, o instytucjach kultury i transporcie - mówił Bartłomiej Bodio.

Warto podkreślić, że były poseł jest jedynym kandydatem na prezydenta miasta, który nigdy w Ostrołęce nie mieszkał.  Marszałek Struzik przedstawił go jako mieszkańca gminy Rząśnik. Czy sama chęć zostania prezydentem wystarczy? Zobaczymy już 21 października, wtedy odbędzie się pierwsza tura wyborów. Drugą turę zaplanowano na 4 listopada.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 2368
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14  15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×