eOstroleka.pl
Ostrołęka,

PSL prezentuje Bodio i Krupińskiego. Zobacz WIDEO

REKLAMA
zdjecie 2143
REKLAMA

Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło swoich kandydatów na prezydenta Ostrołęki i do sejmiku województwa mazowieckiego. Na konferencji prasowej zaprezentowano Bartłomieja Bodio i Mariana Krupińskiego.

- Uważam, że to jest bardzo korzystna oferta dla mieszkańców Ostrołęki.Myślę,że kolega Bartłomiej Bodio ma niezbędne doświadczenie i wiedzę, żeby to miasto wyprowadzić z kłopotów, bo naszym zdaniem jednym z największych problemów tego miasta jest dziś komunikacja i brak kolejnej przeprawy przez Narew. Zdawaliśmy sobie już od dawna z tego sprawę i w ramach tzw. Regionalnych Inwestycji Terytorialnych zabiegaliśmy o to, żeby w ramach środków europejskich zrealizować kolejną przeprawę przez Narew. Niestety, nie udało się to do tej pory. Były zarezerwowane pieniądze dla Ostrołęki i zostały przekierowane na inne cele, ponieważ władze Ostrołęki nie przekazały formalnej myśli projektowej dla tego projektu - mówił Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

Głos zabrał też kandydat na prezydenta Ostrołęki.

- Ostrołęka przez dziesięciolecia była stolicą regionu, skupiała wokół siebie okoliczne powiaty, miasta. Trzeba budować na tym naszą przyszłość. Ostrołęka powinna zgromadzić wokół siebie wszystkich sąsiadów i wspólnie myśleć o systemie komunikacyjnym, o instytucjach kultury i transporcie - mówił Bartłomiej Bodio.

Warto podkreślić, że były poseł jest jedynym kandydatem na prezydenta miasta, który nigdy w Ostrołęce nie mieszkał.  Marszałek Struzik przedstawił go jako mieszkańca gminy Rząśnik. Czy sama chęć zostania prezydentem wystarczy? Zobaczymy już 21 października, wtedy odbędzie się pierwsza tura wyborów. Drugą turę zaplanowano na 4 listopada.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×