eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Raport z przebudowy Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1014
fot. CKK w Kadzidlefot. CKK w Kadzidle
REKLAMA
Posłuchaj

Jak przebiega rozbudowa Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Mieczysława Mieszki w Kadzidle? Sprawdzamy, co dzieje się z inwestycją realizowaną przy finansowym, wydatnym wsparciu samorządu Mazowsza.

W ramach inwestycji w CKK w Kadzidle powstanie sala widowiskowa z profesjonalnie wyciszoną sceną z kotarami oraz kino plenerowe. Zadanie obejmuje także wykonanie części biurowej, szatni, salek do ćwiczeń i zaplecze kuchenne. Całość inwestycji opiewa na kwotę około 4 milionów złotych. Gminę Kadzidło znacząco wsparło przy tym zadaniu Mazowsze przekazując z budżetu samorządu dotację w wysokości około 2,2 miliona złotych. Prace wykonuje wyłoniona w przetargu firma z Piątnicy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja zostanie zakończona wiosna przyszłego roku. Zobaczcie, jak obecnie wygląda przebudowa obiektu.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8  9 dk10  11  12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×