eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Recital Andrzeja Wiercińskiego w Ostrołęce. Koncert z okazji dnia kobiet w OCK

REKLAMA
zdjecie 7237
OCKOCK
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Prezydent Miasta Ostrołęki oraz Ostrołęckie Centrum Kultury zapraszają na koncert pt. „Chopin & Kobiety”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 marca o godzinie 16:00 w sali widowiskowej OCK. Okazją do spotkania jest dzień kobiet oraz rocznica urodzin Fryderyka Chopina.

Główną gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Wierciński, polski pianista i półfinalista Konkursu Chopinowskiego z 2021 roku. W pierwszej części wydarzenia artysta zaprezentuje recital solowy. W drugiej części koncertu pianista wystąpi wspólnie z Ostrołęcką Orkiestrą Kameralną, którą poprowadzi dyrygent Kamil Fluks. Widzowie usłyszą utwór Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op. 22.

Wstęp na koncert jest darmowy, jednak wymagane są wejściówki.

Bezpłatne zaproszenia będzie można odbierać w kasie Kina Jantar od 3 marca od godziny 15:00.

Źródło: eOstroleka.pl/OCK

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×