eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Reprezentacja z ostrołęckiej „czwórki” na dorocznym Zlocie Turystów Województwa Mazowieckiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2791
zdjecie 2791
fot. archiwum szkołyfot. archiwum szkoły
REKLAMA

W odbywającym się w Warszawie XXI Zlocie Turystów Województwa Mazowieckiego uczestniczyła reprezentacja z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce oraz ostrołęckiego oddziału PTTK „Celuloza”.

Tegoroczny, XXI zlot odbywał się w dniach 3 – 4 październik w Warszawie. Udział w min wzięło około 100 członków PTTK z województwa mazowieckiego, w tym także reprezentacja szkolnego koła PTTK działającego przy ZSZ nr 4 w Ostrołęce oraz oddział PTTK Celuloza”.

Zlot ten przyniósł członkom wiele dyplomów i odznaczeń za zasługi w krzewieniu turystyki i krajoznawstwa na terenie Mazowsza, Kurpiowszczyzny oraz w szkole. Edyta Zabielska i Sylwia Dyko zostały uhonorowane Dyplomem Uznania przyznawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, w podziękowaniu za zaangażowanie w działaniu na rzecz rozwoju turystyki, promowaniu walorów krajoznawczych Mazowsza oraz upowszechniania aktywnych form turystyki.

Nie zabrakło również odznak przyznawanych przez Kapitułę Odznaczeń Zarządu Głównego PTTK. Barbara Stepnowska – Dyrektor ZSZ Nr4 została uhonorowana Brązową Honorową Odznaką PTTK. Ewa Margiel – nauczyciel przedmiotów zawodowych turystyczno – hotelarskich została odznaczona Złotą Odznaką zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży, koleżanka Ewelina Sienkiewicz – nauczyciel przedmiotów zawodowych turystycznych, Srebrną Odznaką zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży.

Wszystkie te wyróżnienia maja dla nas ogromne znaczenie bowiem są odzwierciedlenie w naszej pracy z młodzieżą. Dają nam satysfakcję i są bodźcem do dalszej kreatywnej pracy z uczniami naszej szkoły.
- mówi Ewa Margiel.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o: Ostrołęka, ZSZ nr 4

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×