Rezygnacja dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Prezydent Ostrołęki jej nie przyjął

O rezygnacji Jacka Karczewskiego z funkcji dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych informowaliśmy w naszym serwisie.
- Prezydent rezygnacji pana Jacka Karczewskiego nie przyjął - poinformował nas Piotr Potulski, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta w Ostrołęce.
Jakie jest uzasadnienie tej decyzji? Mamy komentarz prezydenta miasta.
- Cenię pracę dyrektora Jacka Karczewskiego, który jest związany z Muzeum Żołnierzy Wyklętych od samego początku – mówi Łukasz Kulik – Mam nadzieję, że uda nam się przekonać dyrektora do pozostania na stanowisku w celu dalszej realizacji projektu Muzeum Żołnierzy Wyklętych.
Dodatkowo, przekazano również ważną dla muzeum informację.
- Na najbliższej sesji Rady Miasta, która odbędzie się 5 sierpnia 2019, będzie rozpatrywany projekt w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 rok, w której planujemy zwiększyć budżet przeznaczony dla Muzeum Żołnierzy Wyklętych - dodaje kierownik biura prasowego UM Piotr Potulski.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
![]() |
2 | ![]() |
![]() |
5 | ![]() |
![]() |
8 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
15 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
25 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |