zdjecie 9336
2018-10-05T09:19:21+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Robert Gondek w „Klubie Podróżnika” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
0

W czwartek, 4 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce gościł Robert Gondek – autor albumu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki". Spotkanie odbyło się w ramach „Klubu Podróżnika”.

Podczas wizyty w Ostrołęce Robert Gondek opowiadał o swoich podróżach po Afryce. O trudach w zdobywaniu afrykańskich szczytów podróżnik-fotograf opowiadał wykorzystując wykonane przez siebie ciekawe zdjęcia oraz nagrania wideo.

ROBERT GONDEK: podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 19 afrykańskich państw. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali  podróżniczych. Swoje teksty publikował  w magazynach „Podróże”, „Poznaj Świat” czy „All Inclusive”.

Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego "W drodze na najwyższe szczyty Afryki". Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili. Podczas spotkania zobaczymy m.in. pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya, odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie, w towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków.  Odwiedzimy masajskie wioski w Tanzanii i Tamburyniarzy z Burundi. Przy klimatycznej afrykańskiej muzyce zrelaksujemy się na rajskim Zanzibarze. A na koniec zasmakujemy prawdziwych afrykańskich przysmaków.…

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28