eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rodzinny festyn z Pekpolem i sklepem E. LEclerc

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4340
 Lato, gorące promienie słońca, słodkie lenistwo. Na dwa miesiące tornistry wędrują do kąta, dzieci zapominają o całorocznym trudzie nauki i czekają na wakacyjne przygody. Czy może być przyjemniejszy czas niż zasłużony wakacyjny wypoczynek?

W najbliższy czwartek 23 czerwca E.Leclerc Ostrołęka wspólnie z firmą Zakłady Mięsne "Pekpol
Ostrołęka" postanowili zorganizować preludium do letnich atrakcji, organizując z okazji zakończenia roku szkolnego festyn dla całych rodzin.

Festyn zostanie zorganizowany na parkingu przed sklepem i potrwa od godziny 15-tej do 19-tej.

Na wszystkich chętnych czekają liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, bardziej odważni spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Dodatkowo zaplanowano sesje taneczne w grupach, malowanie twarzy, tatuaże, pokaz dużych baniek mydlanych.

Dla smakoszy grilla prosto z rusztu pachnąca gorąca kiełbaska, kaszanka, czy kiszka ziemniaczana i regionalny REJBAK. Wszystkie produkty serwowane są GRATISOWO przez Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" - jedynym warunkiem jest okazanie paragonu na dowolną kwotę z dokonanych zakupów w sklepie E.Leclerc. Ponieważ dzieci przepadają za słodkościami, będzie czekała na nie darmowa wata cukrowa.

Zwieńczeniem festynu będzie pokaz filmu familijnego, który rozpocznie tradycyjny już Festiwal Ostrołęckiego „Kina Pod Gwiazdami”, do którego mieszkańcy miasta zdążyli się już przyzwyczaić. Start kina 21.00, wstęp wolny.
REKLAMA
zdjecie 4340
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19 dk20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×