eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Rozbój w salonie gier. Sprawca ukradł saszetkę z pieniędzmi, jednak długo się nimi nie cieszył

REKLAMA
zdjecie 2791
zdjecie 2791
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W jednym z salonów gier w Ostrołęce doszło do rozboju. Zamaskowany napastnik zaatakował kobietę pracującą w lokalu, ukradł saszetkę z pieniędzmi i uciekł. Sprawca nie zdołał ucieszyć się ze swojego łupu, wpadł krótko po napadzie.

Rozbój o którym poinformowała mieszkanka miasta miał miejsce w jednym z salonu gier w Ostrołęce. W nocy do drzwi salonu gier, w którym pracuje poszkodowana kobieta podszedł  zamaskowany mężczyzna, zaatakował pracownicę a następnie ukradł saszetkę z pieniędzmi i uciekł. Szczęśliwie zaatakowana przez złodzieja kobieta nie doznała obrażeń ciała.

Funkcjonariusze z ostrołęckiej komendy od razu rozpoczęli działania skierowane na zatrzymanie sprawcy przestępstwa. Informacja o rozboju dotarła do wszystkich policyjnych patroli, które sprawdzały pobliskie rejony. Równolegle policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili działania, które szybko przyniosły oczekiwany efekt. Kryminalni na terenie powiatu łomżyńskiego zatrzymali 26-latka podejrzewanego o rozbój.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Praca policjantów i prokuratorów pozwoliła na zebranie w sprawie materiału dowodowego pozwalającego na przedstawienie mężczyźnie zarzutu dotyczącego rozboju, do którego się przyznał. Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×