eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Sąd podjął decyzję w sprawie nożownika z Kadzidła Alberta G. [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2109
REKLAMA

Sąd Rejonowy w Ostrołęce zastosował wobec Alberta G. - nożownika ze szkoły w Kadzidle - tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Posiedzenie aresztowe odbyło się w piątek 1 grudnia.

Nożownik w szkole w Kadzidle

Przypomnijmy - w środę 29 listopada około południa w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle doszło do ataku nożownika. Albert G. uczestniczył w lekcji, ale wyszedł do toalety i wrócił zamaskowany, a następnie z nożem rzucił się na rówieśników. W wyniku jego ataku ranne zostały trzy osoby - dwie odniosły ciężkie obrażenia. To cud, że wszyscy przeżyli atak...

Wczoraj wieczorem Albert G. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób. Z naszych informacji wynika, że przyznał się do dwóch z trzech zarzucanych mu czynów.

Albert G. tymczasowo aresztowany

Termin posiedzenia aresztowego sąd wyznaczył na piątek, na godzinę 16:00. To czas już po zamknięciu budynku sądu. Albert G. dowieziony został przez policję ze szczególnymi środkami bezpieczeństwa. Był skuty na rękach i nogach, towarzyszyli mu zamaskowani funkcjonariusze z bronią.

Posiedzenie aresztowe było niejawne. Jak się dowiedzieliśmy, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec Alberta G. tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Była to w zasadzie formalność, bo nikt nie wyobrażał sobie, że sprawca tak potwornego ataku będzie oczekiwał na proces na wolności. Nożownikowi ze szkoły w Kadzidle grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: https://edzisiaj.pl/sad-podjal-decyzje-w-sprawie-nozownika-z-kadzidla-alberta-g-zdjecia-a508
REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×