eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Sądziła, że pomaga przyjaciółce w potrzebie. Straciła kilka tysięcy złotych!

REKLAMA
zdjecie 7237
zdjęcie ilustracyjnezdjęcie ilustracyjne
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Mieszkanka powiatu ostrołęckiego kierując się chęcią pomocy przyjaciółce straciła 3 tysiące złotych. Poszkodowana trzykrotnie wysłała wiadomości z kodem BLIK, nie podejrzewając, że otrzyma je oszust.

Oszuści, którzy ukradli mieszkance powiatu ostrołęckiego najpierw włamali się na konto w profilu społecznościowym osoby, którą poszkodowana miała w kontaktach. Następnie wysłali do niej wiadomość z prośbą o pożyczenie drobnej kwoty na opłacenie pilnego rachunku. Niestety nieświadoma zagrożenia kobieta wysłała przez komunikator trzy wiadomości z kodami BLIK. Oszust wypłacił za ich pomocą łącznie trzy tysiące złotych.

Sprawę oszustwa wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×