zdjecie 9336
2016-05-21T09:22:05+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Seria włamań w Ostrołęce. Okradziono m.in. lokal przy Gorbatowa i mieszkanie przy Hallera

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Kolejne włamania na terenie Ostrołęki i powiatu. Tym razem nieznani sprawcy okradli lokal usługowy przy Gorbatowa, mieszkanie przy Hallera i budowę domu w Dzbeninie.

Do włamań doszło w piątek, 20 maja. Z jednego z lokali usługowych przy ulicy Gorbatowa nieznani sprawcy ukradli sejf, w którym znajdowała się gotówka pochodząca z utargu. Wartość strat nie jest jeszcze znana. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do włamania, zabezpieczono liczne ślady, które pomóc mogą w ustaleniu sprawców. Na chwilę obecną policja nie podaje informacji, w jaki sposób włamywacze dostali się do wnętrza lokalu.

Tego samego dnia dokonano włamania także do mieszkania przy ulicy Hallera w Ostrołęce oraz do budowanego domu w podostrołęckim Dzbeninie. Z mieszkania skradziono kilka wartościowych przedmiotów zaś z budowy złodzieje ukradli m.in. przewody elektryczne i elektronarzędzia.

To kolejne przypadki włamań na terenie Ostrołęki. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami w centrum miasta okradzione zostały cztery mieszkania. Do zdarzeń doszło w godzinach popołudniowych, gdy właściciele mieszkań przebywali w pracy.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców Ostrołęki i powiatu o zwracanie bacznej uwagi na osoby obce kręcące się po okolicy. Reagujmy, gdy widzimy nieznajomego na posesji sąsiada czy na klatkach schodowych. Zwróćmy także uwagę na samochody nie należące do sąsiadów, zapamiętajmy lub zapiszmy numery rejestracyjne aut. Pamiętajmy także, by wychodząc z domu upewnić się, że dokładnie zamknęliśmy i zabezpieczyliśmy drzwi i okna – mówi podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28