eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Skandal przed koncertem Aloszy Awdiejewa: Artysta się spóźnił, fani opuścili OCK [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3563
zdjecie 3563
Oburzeni spóźnieniem artyści fani opuszczają salę widowiskową OCK/fot. eOstrołęka.plOburzeni spóźnieniem artyści fani opuszczają salę widowiskową OCK/fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 3563
Dziś o godzinie 17:00 w Ostrołęckim Centrum Kultury miał odbyć się koncert Aloszy Awdiejewa w ramach programu „Nastroje we Dwoje”. Występ został przesunięty o niemal 2 godziny, bo artysta się spóźnił. Oburzeni klienci opuścili salę widowiskową.

Planowo koncert Aloszy Awdiejewa miał się odbyć o godzinie 17:00, jednak gdy już spora cześć widowni zapełniona była widzami, organizatorzy poinformowali, że występ zostanie przesunięty o około 1,5 godziny, ponieważ artysta się spóźnia.

Zdenerwowani klienci zaczęli opuszczać salę, gdzie miał za kilka minut zacząć się koncert, a po chwili zarówno w OCK jak i przed budynkiem nie było już nikogo.

- Na pewno już tu nie wrócę. Zażądam zwrotu pieniędzy, jakie wydałam na koncert, choć nie wiem czy organizatorzy przewidują takie rozwiązanie dla niezadowolonych klientów – powiedziała jedna z uczestniczek koncertu.

Nie wiemy obecnie jaka część widzów wróci na koncert po tak dużym opóźnieniu i czy kasa OCK będzie zwracała za opłacone a niewykorzystane bilety. Do sprawy będziemy wracali.

Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6  7 dk8  9 dk10
 11  12  13  14  15 dk16 dk17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×