eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia. Julia i Tomek w podróży poślubnej [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 1654
zdjecie 1654
REKLAMA

Julia z Ostrołęki oraz jej mąż Tomek wyjechali w podróż poślubną - takie sceny obejrzeliśmy w kolejnym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Trwa eksperyment, emitowany w telewizji TVN. Czy małżeństwo przetrwa?

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy. Po przysiędze małżeńskiej i weselu, przyszedł czas na podróż poślubną.

Tomek, mąż Julii, okazał się... gadułą:

Julia i Tomek w podróż poślubną wybrali się do Beskidu Sądeckiego. - Ależ tu pięknie. Mogłabym mieszkać w górach, w takim domku - mówiła ostrołęczanka. Zaczęło się od wzniesienia uroczystego toastu, o którym Julia mówiła:

Moment z szampanem był naprawdę magiczny, bo Tomek próbował złapać jakiś kontakt wzrokowy. Czułam, że czuł się wtedy szczęśliwy. Tak mi się przynajmniej wydawało

Czy małżeństwo Julii i Tomka okaże się szczęśliwe? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia".


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero... w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×