eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spektakl „Świnki 3 - Pepa, Mela i Kwi” w Ostrołęckim Centrum Kultury

REKLAMA
zdjecie 4152
OCKOCK
REKLAMA
zdjecie 4152
Posłuchaj

W niedzielę, 22 lutego o godzinie 12:00, w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pt. „Świnki 3 - Pepa, Mela i Kwi”. Przedstawienie zostanie wystawione przez aktorów Agencji Artystycznej theART.

Spektakl to muzyczna bajka opowiadająca o losach trzech świnek, które przygotowują się do rozpoczęcia samodzielnego życia. Fabuła koncentruje się na próbach budowy domów, które mają zapewnić schronienie przed nadchodzącą zimą oraz grasującym w okolicy wilkiem. Bohaterki, zamiast skupić się na pracy, wolą zabawę i śpiew, a na ich drodze pojawiają się postacie z innych bajek. Przedstawienie zawiera liczne piosenki i niesie dydaktyczne przesłanie dotyczące pracowitości oraz słuchania rad rodziców.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 18 stycznia 2026 roku.

Koszt wejściówek to: 

  • 20 zł - bilet dla dziecka,
  • 25 zł - bilet dla osoby dorosłej.

Bilety będzie można nabyć w kasie Kina Jantar, w biletomacie oraz za pośrednictwem systemu sprzedaży online.

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu „Godziny dla rodziny”.

Źródło: eOstroleka.pl/OCK

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×