eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5029
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 5029
Dobrze znana chyba wszystkim Polakom sędzia, Anna Maria Wesołowska odwiedziła Ostrołękę. Rozmawiała z rodzicami i młodzieżą o współczesnych zagrożeniach.

Wizyta sędzi wynikła z realizacji szeregu spotkań o temacie „Nowe sposoby szybkiej i skutecznej reakcji placówek oświatowych na współczesne zagrożenia”. Wesołowska, poruszyła temat wielu niebezpieczeństw jakie czekają na dzieci i młodzież w życiu codziennym. Rozmawiała między innymi o cyberprzemocy, zbyt wczesnym rozpoczynaniem życia seksualnego czy sponsoringu.

- To paranoja, że dajemy dzieciom dostęp do internetu i nie sprawdzamy w jaki sposób z niego korzysta. Czeka tam wiele niebezpieczeństw np. złodzieje, gwałciciele a nawet mordercy. Przypadków jest mnóstwo a wszystko przez to, że nie zwracamy uwagi co robi nasze dziecko w sieci i poza nią. Nie patrzymy na sposób spędzania wolnego czasu prze nasze dzieci a także środowisko w jakim się obraca – mówiła sędzia, Anna Maria Wesołowska.

Spotkanie odbyło się w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12  13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18  19 dk20  21 dk22
dk23 dk24 dk25  26  27 dk28 dk29
dk30  31  1  2  3  4  5
×