eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Sprawą 13-latków zajmie się sąd rodzinny. O bójce ostrołęckiej młodzieży głośno w całej Polsce

REKLAMA
zdjecie 9382
zdjecie 9382
REKLAMA
zdjecie 9382

Temat bijatyki z udziałem ostrołęckiej młodzieży był jednym z wątków głównego wydania "Wydarzeń" w telewizji Polsat. Ogólnopolskie media zajęły się nagraniem, które jako pierwsi publicznie mogli obejrzeć czytelnicy eOstroleka.pl. Policja informuje: na nagraniu zarejestrowano bijatykę 13-latków, zajmie się nimi sąd rodzinny.

Szokujące wideo, które zarejestrowane zostało w Ostrołęce, ujawniliśmy w serwisie eOstroleka.pl.

Na nagraniu widać bijatykę dwóch chłopaków: wymieniają oni ciosy, w końcu padają na ziemię. Jeden zaczyna dusić drugiego. Wtedy podbiega do nich trzeci z uczestników zdarzenia - chłopak w białej bluzie najpierw uderza jednego z uczestników bójki dwukrotnie pięścią w głowę, a później mocno go kopie.

Po naszej publikacji, komunikat wydał Urząd Miasta, wskazując, że bada sprawę, a policja ustaliła już uczestników bijatyki.

Tak też się stało. Z policyjnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło w minioną sobotę, w dzień wolny od szkoły, w pobliżu galerii handlowej w Ostrołęce. Policja ustaliła już wiek i personalia wiek osób, które uczestniczyły w bójce i pojawiła się w szkołach, do których uczęszczają uczestnicy zdarzenia. Okazało się, że to chłopcy w wieku 13 lat, żaden z nich nie doznał obrażeń podczas bijatyki. Sprawą, ze względu na wiek uczestników zdarzenia, zajmie się sąd rodzinny. Policjanci zapowiadają, że będą prowadzić spotkania profilaktyczne w szkołach, w których uczą się uczestnicy zdarzenia.

Ogólnopolskie media o bójce młodzieży w Ostrołęce

Sprawa nabrała rozgłosu - po publikacji eOstroleka.pl, krajowe serwisy informacyjne podjęły temat i zajęły się sprawą. Mówiono o niej w "Wydarzeniach" telewizji Polsat i to w głównym ich wydaniu, co pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Sprawę pokazywano w Polsacie News, ale też w serwisach internetowych Fakt, Wprost czy natemat.pl. Może takie nagłośnienie sprawy pozwoli dotrzeć do młodzieży i pokazać im, że w ten sposób sporów się nie rozwiązuje.

Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×