Sprzedał ponad dwa kilogramy narkotyków w Ostrołęce: „Był całkowicie zaskoczony zatrzymaniem” [ZDJĘCIA]
fot. KMP Ostrołęka W tym tygodniu zatrzymano jednego z podejrzanych. Postawiono mu zarzut wprowadzania do obrotu ponad dwóch kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość szacowana jest na kwotę blisko 65 000 złotych.
- Zatrzymanie mężczyzny miało charakter dynamiczny. Był całkowicie zaskoczony. Na wniosek prokuratury wobec zatrzymanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy - mówi Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.
Do sprawy zatrzymano łącznie trzech mężczyzn, postawiono im kilkanaście zarzutów m.in. posiadania i handlu narkotykami. Sprawa ma charakter rozwojowy nie wykluczone są kolejne zatrzymania.
Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
fot. KMP Ostrołęka Zobacz również
Ostrołęcka policja zlikwidowała plantację marihuany. Przejęto ponad kilogram narkotyków (WIDEO, ZDJĘCIA)
Warszawa: Znani muzycy zatrzymani za narkotyki (ZDJĘCIA)
Warszawa: Trzej aktorzy zatrzymani z narkotykami (WIDEO, ZDJĘCIA)
Kolejne uderzenie w grupę „Twardego”. Pod Wyszkowem zlikwidowano wytwórnię amfetaminy (ZDJĘCIA)
Połknął amfetaminę na widok policjantów
Ostrołęcka policja zatrzymała podejrzanego o handel amfetaminą [ZDJĘCIA]
Dwaj młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami. Jeden chciał tylko „pojeździć sobie” (ZDJĘCIA)
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd | 
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |  2 | 
 3 | 
 4 | 
 5 | 
 6 | 
 7 | 
 8 | 
 9 | 
 10 | 
 11 | 
 12 | 
13 | 14 |  15 | 
16 | 
 17 | 
18 |  19 | 
20 |  21 | 
22 | 23 | 
 24 | 
25 |  26 | 
27 | 28 | 29 | 30 | 




2
3
12