eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Stracił przytomność za kółkiem i doprowadził do wypadku w centrum Ostrołęki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8155
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 8155

Na rondzie im. Zbawiciela Świata w Ostrołęce doszło dziś do bardzo niebezpiecznego wypadku. Kierujący fiatem mężczyzna zasłabł za kierownicą i wjechał na rondo doprowadzając do zderzenia z innym kierującym.

Do wypadku doszło około godziny 12:00 na rondzie im. Zbawiciela Świata. Według wstępnych ustaleń, kierujący fiatem około 65-letni mężczyzna jadąc od strony ulicy Żebrowskiego zasłabł za kierownicą i wjechał na rondo gdzie zderzył się z kierującym osobowym seatem 50-latkiem. Do szpitala trafił kierowca fiata.

- Dokładne okoliczności całego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. W ostatnich godzinach warunki drogowe uległy znacznemu pogorszeniu. Po intensywnych opadach śniegu na jezdni zalega cienka warstwa śliskiego błota, co w znacznym stopniu wydłuża drogę hamowania i może prowadzić do utraty przyczepności. W takich warunkach o kolizję czy też poważny wypadek nie trudno. Dlatego też warto zdjąć nogę z gazu, by bezpiecznie dotrzeć do celu podróży – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W rejonie wypadku panuje dość wzmożony ruch, dlatego też ulice Jana Pawła II, Gorbatowa, Zebrowskiego i Steyera bardzo szybko zaczęły się korkować. Niezbędna okazała się interwencja policji w ręcznym kierowaniu ruchem.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26  27 dk28
 29  30 dk31  1  2  3  4
×