eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Strażacy w akcji. Pierwsze akcje w wigilię mają już za sobą. I to w środku nocy

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. OSP Baranowofot. OSP Baranowo
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, strażacy OSP Baranowo wyjeżdżali już do dwóch akcji. I to w środku nocy.

W Baranowie na ul. Niepodległości interweniowano do alarmu monitoringu przeciwpożarowego w jednym z zakładów produkcyjnych. Do akcji o godzinie 4:17 wyjeżdżały dwie jednostki OSP Baranowo. Z kolei o 5:23 w Glinkach interweniowano do pożaru drzewa na skutek zerwanej linii energetycznej. Do akcji ruszyli strażacy OSP Baranowo, ale też PSP Ostrołęka i pogotowie energetyczne.

Były to pierwsze wigilijne interwencje - w środku nocy, w mrozie. Ale służba to służba, a jak wiadomo, na strażaków zawsze można liczyć. Oby dalszy świąteczny czas był już spokojny.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×