eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Sukces uczniów ZSZ nr 1 w konkursie dla młodych i przedsiębiorczych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2860
zdjecie 2860
fot. archiwum szkołyfot. archiwum szkoły
REKLAMA
zdjecie 2860
Posłuchaj
Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce zwyciężyli w konkursie „II Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia”, który odbył się w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach

Do finału konkursu zakwalifikowało się 28 finalistów z 8 szkół wyłonionych, w wyniku zmagań konkursowych, z grona blisko 700 uczniów z 22 szkół ponadpodstawowych z regionu, którzy przystąpili do rywalizacji w dwóch kategoriach: „Przedsięwzięcie Biznesowe” oraz „Przedsięwzięcie Społeczne”.

Komisja w składzie: Tomasz Nawrocki – przewodniczący, Collegium Mazovia; Marzena Atkielska – członek, Prezes Fundacji Santander Bank S.A. im. I. J. Paderewskiego w Warszawie; Joanna Załęgowska – członek, Dyrektor Regionu Santander Bank S.A.; Piotr Czak – członek, Prezes Zarządu PGE Ventures Sp. z o.o. w Warszawie; Mariusz Szabłowski – członek, Kanclerz Collegium Mazovia, Agnieszka Jankowska– członek, Kuratorium Oświaty, Delegatura w Siedlcach; oceniała projekty prezentowane przez szkolne zespoły, biorąc przy pod uwagę przy ocenie: innowacyjność pomysłu, pracę zespołową przy realizacji przedsięwzięcia, realność założeń projektu oraz komunikatywność i sposób prezentacji. W kategorii „Przedsięwzięcie Społeczne” zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce, w składzie:

1. Patryk Kłosiński klasa 2 I
2. Łukasz Rolka klasa 2I
3. Piotr Wieczorek klasa 2 M

– za projekt pod nazwą „Montaż stacji ładowania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych na przystankach komunikacji miejskiej w Ostrołęce”. Za najbardziej innowacyjne projekty Laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe w postaci tabletów, które ufundował partner wspierający  – PGE Ventures Sp. z o.o. w Warszawie. Opiekunami zespołu reprezentującego naszą szkołę byli: Katarzyna Zalewska, Cezary Pilcicki, Jan Rzewnicki.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×