eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Sympozjum ostrołęckich spółdzielców w 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7692
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7692
Posłuchaj
W niedzielę, 20 maja w Klubie Oczko odbyło się sympozjum, które zorganizowały dwie największe ostrołęckie spółdzielnie – OSM i Spółdzielnia Centrum. Spotkanie odbywało się pod hasłem „Spółdzielczość mieszkaniowa w 100-leciu niepodległej Polski”.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele lokalnego samorządu, sejmiku województw mazowieckiego, reprezentacje spółdzielców działających w Ostrołęce i regionie. Sympozjum otworzył występ artystyczny grupy wokalnej działającej przy Klubie Oczko związany tematycznie z przypadającą w tym roku 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, który w ciepłych słowach wypowiadali się o dynamicznym rozwoju ostrołęckiej spółdzielczości mieszkaniowej i gratulowali władzom spółdzielni osiągniętych sukcesów.

W programie sympozjum zaplanowano także prezentacje historii spółdzielczości w Ostrołęce oraz referat dotyczący zasłużonych działaczy spółdzielczości w Ostrołęce. Po części oficjalnej – podczas festynu rodzinnego zorganizowanego przez obie spółdzielnie wręczono odznaczenia najbardziej zasłużonym dla ostrołęckiej spółdzielczości osobom.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10  11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19 dk20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×