eOstroleka.pl
Region, TO TRZEBA WIEDZIEĆ

Syn podejrzany o zgwałcenie matki. News eOstrołęki odbił się szerokim echem w całej Polsce

REKLAMA
zdjecie 1901
REKLAMA

Szerokim echem w całej Polsce odbiły się ustalenia portalu eOstroleka.pl dotyczące zbiorowego gwałtu, do jakiego miało dojść na terenie powiatu ostrowskiego. O tym, że w sprawie aresztowano syna poszkodowanej kobiety, za naszym serwisem podają największe krajowe media.

Syn podejrzany o zgwałcenie matki. Szokujące ustalenia

Kilka dni temu na eostroleka.pl opisaliśmy nasze ustalenia w sprawie kryminalnej z sąsiedniego powiatu, która jednak jest na tyle bulwersująca, że znalazła rozgłos w całej Polsce.

Jak informowaliśmy, dwóch mężczyzn podejrzanych jest o zgwałcenie kobiety w stodole na jednej z posesji. Poszkodowana miała zostać przywiązana sznurkem i zgwałcona, a jednym z podejrzanych jest... syn ofiary. 20-latek trafił do aresztu na 3 miesiące, jego 58-letni kompan pierwotnie też został aresztowany, ale ostrołęcki sąd zmienił mu areszt na wolnościowe środki zapobiegawcze. Więcej przeczytacie tutaj.

Nasze ustalenia cytowane w krajowych mediach

O naszej publikacji zrobiło się głośno w całej Polsce. Informację o tym zdarzeniu w swoich serwisach podały duże krajowe media, m.in. Radio Zet, Super Express, Fakt, gazeta.pl, Wprost, wp.pl, Niezalezna.pl, Natemat.pl, a także wiele innych serwisów.

W naszym serwisie przedstawiliśmy naszym czytelnikom wiele interesujących spraw kryminalnych. Oto 10 spraw, o których warto przeczytać na eOstroleka.pl:

I wiele, wiele innych. Sporo z powyższych linków dotyczy spraw, do których dotarliśmy dzięki pomocy naszych czytelników. Jeżeli macie wiadomość o sprawie/zdarzeniu, które mogłoby zainteresować opinię publiczną, piszcie do nas na adres redakcja@eostroleka.pl. Gwarantujemy pełną anonimowość.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×