eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Szpital w Ostrołęce ogłosił świetną wiadomość. "To nasz wspólny sukces!"

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Akredytacja to system zewnętrznej oceny jakości stworzony dla potrzeb ochrony zdrowia. Jej przyznanie ma potwierdzać spełnianie przez szpital wysokich standardów. Dobra wiadomość nadeszła właśnie z ostrołęckiej placówki.

- Z radością informujemy, że nasz szpital uzyskał akredytację potwierdzającą najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa opieki nad Pacjentem! - poinformował dziś Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce.

Uzyskanie akredytacji, to - jak przekazano w komunikacie szpitala - "potwierdzenie ciężkiej pracy całego zespołu: lekarzy, pielęgniarek, personelu pomocniczego, administracji i każdego, kto każdego dnia dba o zdrowie naszych pacjentów".

To nasz wspólny sukces! Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i profesjonalizm, a pacjentom – za zaufanie, którym nas obdarzacie każdego dnia. Idziemy dalej – z dumą, ale i jeszcze większą motywacją do działania!

Pracownikom szpitala podziękował dyrektor Paweł Natkowski. "To wasza zasługa!" - napisał.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×