zdjecie 7954
zdjecie 7954
zdjecie 7954
2021-10-13T10:50:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka, NASZ NEWS

Tak ostrołęcka młodzież rozwiązuje konflikty. Ostra bójka w jednej ze szkół [WIDEO +18, AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
10
6

W pobliżu jednej z ostrołęckich szkół doszło do bójki między dwoma nastolatkami. Po kilku zadanych ciosach chłopak stracił przytomność i upadł. Na miejscu interweniowała policja. Dotarliśmy do nagrania bójki, które błyskawicznie rozprzestrzenia się wśród młodzieży.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 października w pobliżu jednej ze szkół średnich w Ostrołęce. Między grupą nastolatków doszło do sprzeczki, w wyniku której dwóm chłopakom puściły nerwy. Po ostrej wymianie zdań w ruch poszły pięści. Jeden z uczestników awantury uderzył drugiego „z główki” i zadał kilka ciosów w twarz, po których zaatakowany chłopak stracił przytomność i upadł.

Na miejsce wezwano policję.

Funkcjonariusze ustalili, że między dwoma 18-latkami doszło do sprzeczki, żaden z nich nie zdecydował się jednak na zgłoszenie zawiadomienia.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Najprawdopodobniej na tym sprawa zakończyłaby się, gdyby nie… nagranie wideo, które w sieci zaczął rozsyłać jeden z obserwujących bójkę. Na nagraniu widać, że uderzany pięściami nastolatek tracąc przytomność uderza z impetem w ścianę i upada na chodnik.

Do nagrania dotarli także policjanci, którzy dziś wszczęli czynności wyjaśniające.

Po dotarciu do nagrania, na którym widać, że wersja przedstawiona funkcjonariuszom przez nastolatków różni się znacząco od stanu faktycznego, policjanci podjęli czynności zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

- informuje kom. Żerański.

Nagranie, do którego dotarliśmy również i my błyskawicznie rozprzestrzenia się wśród ostrołęckiej młodzieży. Publikujemy je ku przestrodze – taka forma rozwiązywania konfliktów nigdy nie skutkuje pozytywnym zakończeniem. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że chłopak doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa najprawdopodobniej będzie miała poważne konsekwencje dla uczestników bójki zarówno prawne jak i w szkole, do której uczęszcza.

Do tematu będziemy wracali.

AKTUALIZACJA:

Jak ustaliliśmy, zawiadomienie w sprawie bójki złożyła dyrekcja szkoły. W związku z tym, że jeden z uczestników zdarzenia jest niepełnoletni sporządzona została dokumentacja do sądu rodzinnego i nieletnich.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
październik 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×